Tvarūs, hipoalerginiai vaikiški rūbai – misija įmanoma?

tvarūs vaikiški rūbai

Artėja šventė, o Jums svarbu, kad Jūsų mažylis būtų papuoštas ne tik stilingai, bet ir atsakingai? Norisi puošti vaikus natūraliais audiniais? O galbūt netgi neturite kitos išeities, nes Jūsų vaikutis alergiškas?

Tuomet pataikėte ten, kur reikia! TroubleMaker by Smith`s Lininiai rūbai – puiki išeitis tiek besirūpinantiems jautria ar alergiška vaiko oda, tiek kuriantiems tvarų ir stilingą vaiko įvaizdį, tiek gamtos mylėtojams, kuriems svarbu, jog visi jų vartojimo pasirinkimai būtų ekologiški.

Natūralaus pluošto rūbai – tvarūs rūbai

Aktualėjant ekologijos problemoms pasaulyje, vis daugėja sąmoningų tėvelių, kurie rinkdamiesi kuo aprengti savo vaikus, ieško tvarių ir patvarių drabužių, pasiūtų iš natūralaus pluošto.

Tvarių vaikiškų rūbų pasirinkimas – pergalė visiems:
• Gamtai, nes natūralaus pluošto rūbai – beatliekinis produktas, nedarantis jokio žalingo poveikio aplinkai;
• Vaikams, nes šie turi galimybę dėvėti odos nedirginančius, judesių nevaržančius, stilingus ir odai malonius drabužius;
• Rūbeliais vaikus aprūpinantiems tėveliams, nes natūralaus pluošto audiniai, ypač – lininiai, yra žymiai patvaresni, atsparesni trinčiai ir skalbimui bei itin lengvai prižiūrimi, todėl tarnauja gerokai ilgiau nei įprasti sintetiniai rūbai.

Pastebima, kad vis svarbesniais faktoriais renkant vaikams drabužius, tampa kvėpuojantis audinys, patogumas ir lengvumas, rūbo pagaminimo vieta ir sąlygos bei rankų darbas.

Visi šie dalykai svarbūs ir mums, atsakingą verslą kuriantiems, TroubleMaker by Smith`s prekinio ženklo kūrėjams! Būtent dėl šios priežasties mūsų asortimente – tik ekologiški vaikiški rūbai pagaminti Lietuvoje. Tiek rūbai mergaitėms, tiek rūbai berniukams, siuvami tik iš organiško lino, kuris saugus ne tik jautriai vaikų odai, bet ir nedaro žalos aplinkai.

Hipoalerginiai audiniai vaikams – mamų užgaida ar nauda?

Net ir tiems, kam pasisekė neturėti jokių alergijų, pravartu žinoti, kad audinys tikrai nelygus audiniui, ir tai, ką dėvime mes ir mūsų vaikai, turi didelės įtakos ne tik tam, kaip mes atrodome ar judame, bet ir ganėtinai stipriai veikia mūsų sveikatą bei gerą savijautą.

Daugelis populiarių sintetinių audinių nėra draugiški žmogaus organizmui, o ypač – odai. Jie leidžia kauptis drėgmei, o ši tampa tobula ekosistema įvairiausioms bakterijoms ir mikrobams veistis. Tuo tarpu hipoalerginiai audiniai – puikiai sugeria drėgmę, taip užkirsdami kelią kauptis alergenams ir dirginti odą.

Hipoalerginiai audiniai yra gerokai tankesnės medžiagos nei įprasti sintetiniai audiniai, jie turi antistatinių savybių, todėl prie jų daug sunkiau prilipti įvairiems alergenams, ir nemažiau svarbu – juos galima skalbti aukštesnėje temperatūroje, taigi, ant tokių audinių kauptis nepageidaujamiems „svečiams“ tampa neįmanoma.

Kodėl būtent lininiai vaikiški rūbai?

Rūbai pasiūti iš lino – ženkliai patvaresni už medvilninius, nesukelia alerginių reakcijų, pasižymi antisitatinėmis bei antiseptinėmis savybėmis. Lininiai drabužiai po kiekvieno skalbimo minkštėja ir tampa mažiau glamžūs, o metams bėgant, jų audinys tampa vis švelnesnis. Natūralus lininis audinys – itin malonus kūnui, iš šio audinio pasiūti rūbai – šildantys žiemą ir vėsinantys vasarą.

Taigi, lininiai rūbai – tai patogūs rūbai, puikiai sugeriantys prakaitą, ir saugūs net ir jautriausiai odai. Plačiau apie Lino savybes skaitykite straipsnyje – Natūralus linas – mada ar nauda?

Lininiai vaikiški rūbai šventėms – atgimstanti tradicija

Nuo senų senovės, krikštynų ir kitų švenčių proga, savo vaikus Lietuviai puošdavo lininiais drabužiais. Panašu, kad ši tradicija atgimsta iš naujo, nes proginiai lininiai rūbeliai vaikams tampa vis dažnesniu pasirinkimu. Dėl savo savybės vėsinti karštu oru, ir šildyti – šaltu, lininiai apdarai idealiai tinka tiek žiemos, tiek ir vasaros šventėms.

Lininiai proginiai rūbai – tobulas pasirinkimas alergiškiems vaikams

Pamirškite visas abejones – alergišką ar odos problemų turintį vaiką tikrai galima labai stilingai papuošti šventei! Išeitis – hipoalerginiai rūbai iš natūralaus lininio audinio. Jie tinka net ir itin jautriai vaiko odelei, todėl yra puikus pasirinkimas net ir atopiniu dermatitu sergantiems vaikams.

Be to, iš lino pasiūti rūbeliai – ekologiški, šiuolaikiški ir stilingi! Žvilgtelėkite į TroubleMaker asortimentą ir patys tuo įsitikinsite!

Pamirškite įmantrybes – Lino grožis – natūralume

Žmones instinktyviai traukia natūralumas ir paprastumas. Minimalistiškai papuoštas, tačiau patogiai šventės metu besijaučiantis vaikas, atrodys šimtą kartų gražiau už įmantriausiais nėriniais padabintą, bet sukaustytą, sušilusį mažylį. Lininiai rūbeliai net ir judriausio vaiko kūneliui, šventės metu, leidžia laisvai kvėpuoti, o tokių rūbelių modeliai pasiūti taip, kad nevaržytų judesių, todėl vaikas atrodo ir jaučiasi puikiai!

Lininiai vaikiški rūbai – kaip niekada madingi!

Iš lininio audinio pasiūtus drabužius rekomenduoja žinomiausios stilistės, jais puošiasi daugybę sekėjų turinčios fashionist`os, o savo kolekcijose turi net ir garsiausi mados namai.

Mums įdomus ir sektinas tvarios mados pavyzdys, todėl TroubleMaker lininiai rūbai vaikams – ne tik nevaržantys judesių, patogūs ir saugūs jautriai vaikučių odai, bet ir puošnūs, unikalūs, stilingi bei visada madingi!

Norisi vaikučius puošti tvariais, hipoalerginiais vaikiškais rūbais? Sprendimas yra! Mes – Jūsų paslaugoms! Lietuvoje pasiūti lininiai rūbai vaikams – tobulas pasirinkimas tiek stilingai kasdienybei tiek subtiliai puošniam šventiniam įvaizdžiui kurti.

Su meile,
TroubleMaker by Smith`s

Pasidalinti su draugais: